Hoofdsponsor

Twitter

Programma veld

 

Bezoekadres RKAVV: ADRES RKAVV Contact over info op deze site: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

(wedstrijden in rood zijn kort geleden toegevoegd aan het programma, ook recente wijzigingen in het programma staan in het rood)

 

Schoonmaakdienst, na je wedstrijd melden in commissiekamer

Datum

Team

Tijd

 

Team

Tijd

Zaterdag                               

 

Programma donderdag 25 mei

Team klasse                                   wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer
ZO-3 nacompetitie  Boshuizen 2 - RKAVV 3    vervallen   vervallen     vervallen 

 

Toernooiprogramma 25 mei Poperinge Belgie  (tot 28 mei)

Team klasse                                  aanvang aanwezig
JO15-2 toernooi bij Poperinge (Belgie) 08.00
JO13-1 toernooi bij Poperinge (Belgie) 08.00 
JO13-2 toernooi bij Poperinge (Belgie) 08.00
JO11-1 toernooi bij Poperinge (Belgie) 08.00
OVERIGE TOERNOOIEN 25 MEI
JO11-3 toernooi bij Wippolder 08.15
MO11-3 toernooi bij RKDEO

Toernooiprogramma vrijdag 26 mei

Team klasse                                  aanvang aanwezig
JO13-3 toernooi bij Wippolder 08.15 .


Toernooiprogramma zaterdag 27 mei

Team klasse                                  aanvang aanwezig
JO17-4 toernooi bij RKAVV 09.00 08.30
JO15-3 toernooi bij Neptunus Schiebroek   toernooi is vervallen vervallen
JO15-4 toernooi bij RKAVV 13.00 12.30
JO13-4 toernooi bij RKAVV 13.00 12.30
JO11-2 toernooi bij RKAVV 13.00 12.30
JO11-4 toernooi bij RKAVV 09.00 08.30
JO11-5 toernooi bij BVCB 08.50 08.20
JO11-6 toernooi bij RKAVV 09.00 08.30
JO11-7 toernooi bij RKAVV 13.00 12.30
JO9-1 toernooi bij RKAVV 09.00 08.30
JO9-2 toernooi bij DWO 09.40 09.00
JO9-3 toernooi bij RKAVV 13.00 12.30
JO9-4 toernooi bij DWO 09.20 08.45 
JO9-5 toernooi bij RKAVV 09.00 08.30
JO9-8 toernooi bij RKAVV 13.00 12.30
JO7-1 toernooi bij DWO 09.50 09.15
MO15-2 toernooi bij sv Hillegom
MO13-2 toernooi bij sv Hillegom

  

Programma zaterdag 27 mei

Team klasse                                   wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

Zat. 3

7e klasse       Quick Boys 18 - RKAVV 3 14.00 94537

  

Programma zondag 28 mei

Team klasse                                   wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer
ZO-2 nacompetitie RKAVV 2 - Slikkerveer 2 14.00     1 D. Ferreira 175956

 

Programma maandag 29 mei   kampioenschap Leidschendam - Voorburg

Team klasse                                   wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

nwJO19

LVK Wilhelmus JO19 - RKAVV JO19    (bij Wilhelmus) 19.30
nwJO17 LVK Wilhelmus JO17 - RKAVV JO17    (bij RKAVV) 19.30   1 
nwJO17 LVK SEV JO17 -  Forum Sport JO17    (bij RKAVV) 19.30   7
nwJO15 LVK Wilhelmus JO15 - RKAVV JO15    (bij SEV) 18.00
nwJO13 LVK Wilhelmus JO13 - RKAVV JO-13   (bij Forum Sport) 18.30
nwJO11 LVK (7x7) Wilhelmus JO11 - RKAVV JO11    (bij RKAVV) 18.00   10
nwJO11 LVK (7x7) SEV JO11 - Forum Sport JO11     (bij RKAVV) 18.00   7
nwJO9 LVK (6x6) Wilhelmus JO9 - RKAVV JO9        (bij Wilhelmus) 18.00
nwJO9 LVK (6x6) Wilhelmus JO8 - RKAVV JO8        (bij Wilhelmus) 18.00
VERVOLG OP 6, 8 EN 12 JUNI

  .

Programma maandag 29 mei

Team klasse                                   wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

nwMO15

oefen ARC nwMO15 - RKAVV nwMO15 18.45 oefen

  .

Programma dinsdag 30 mei

Team klasse                                   wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

nwJO15-2

oefen RKAVV JO14 - s' Gravezande JO14 18.30      1 oefen
nwJO10 oefen RKAVV JO10 - RCL JO10   (7x7) 18.15      7 oefen

  .

Programma woensdag 31 mei

Team klasse                                   wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer
nwMO17 oefen Graaf Willem nw. MO17 - RKAVV nw. MO17  19.30      oefen

 

Toernooiprogramma zaterdag 3 juni

Team klasse                                   toernooi aanvang veld  Scheidsrechter nummer

JO9-3

toernooi bij: Concordia  Pinkster Panter toernooi 8.30      
MO15-2 toernooi bij: Arnhem-cup (2 t/m 4 juni)        
JO9-8 toernooi bij: Xerxes     stond op 04-06; is gewijzigd.        
MO13-1 toernooi bij: GSE/VELO stond op 04-06; is gewijzgd nnb      

            

Programma dinsdag 6 juni   kampioenschap Leidschendam - Voorburg

Team klasse                                   wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

nwJO11

LVK SEV JO11 - RKAVV JO11   (bij RKAVV) 18.00 10    
nwJO11 LVK Forum Sport JO11 - Wilhelmus JO11 (bij RKAVV) 18.00 7    
nwJO13 LVK SEV JO13 - RKAVV JO13 (bij Forum Sport) 18.30      
nwJO15 LVK SEV JO15 - RKAVV JO15 (bij SEV) 18.00 1    
nwJO17 LVK SEVJO17 - RKAVV JO17 (bij SEV) 19.30 2    
nwJO17 LVK Forum Sport JO17 - Wilhelmus JO17 (bij RKAVV) 19.30 7    

 

Programma dinsdag 6 juni 

Team klasse                                   wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

nwMO15

oefen Graaf Willem VAC nwMO15-1 - RKAVV nwMO15-1 19.00      

 

Programma donderdag 8 juni   kampioenschap Leidschendam - Voorburg

Team klasse                                   wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

nwJO19

LVK SEV JO19 - RKAVV JO19 (bij Wilhelmus) 19.30      
nwJO8 LVK (6 x 6) SEV JO8 - RKAVV JO8 (bij Wilhelmus) 18.00        
nwJO9  LVK (6 x 6) SEV JO9 - RKAVV JO9 (bij Wilhelmus)  18.00      
            vervolg op maandag 12 juni        

  .

Programma oefenwedstrijden zaterdag 10 juni

Team klasse                                   wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

nwJO19

oefen DHC JO19-1 - RKAVV JO19-1 nnb      
nwJO17 oefen DHC JO17-1 - RKAVV JO17-1 nnb       
nwJO15 oefen Quick Boys JO15-1 - RKAVV JO15-1 10.30      
nwJO15 oefen Quick Boys JO15-2 - RKAVV JO15-1 10.30      
nwJO13 oefen RKDEO JO13-1 - RKAVV JO13-1 10.00      
nwJO13 oefen RKDEO JO13-2 - RKAVV JO13-2 08.30      
nwJO11 oefen DHC JO11-1 - RKAVV JO11-1 nnb      

              

Toernooiprogramma zondag 11 juni

Team klasse                                   toernooi aanvang veld  Scheidsrechter nummer

MO17-1

toernooi bij: Forum Sport nnb      
MO13-1 toernooi bij: Forum Sport nnb      
MO11-1 toernooi bij: Forum Sport   is gewijzigd; stond op 10-06. nnb      
MO11-2 toernooi bij: Forum Sport nnb      
MO11-3 toernooi bij: Forum Sport nnb      
MO9-1 toernooi bij: sv Leidschenveen nnb      

              

Programma dinsdag 13 juni

Team klasse                                   wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

nwMO15

oefen Graaf Willem VAC nwMO15-2 - RKAVV nwMO15-2 19.00