Hoofdsponsor

Twitter

Programma veld

 

Bezoekadres RKAVV: ADRES RKAVV Contact over info op deze site: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

(wedstrijden in rood zijn kort geleden toegevoegd aan het programma, ook recente wijzigingen in het programma staan in het rood                   

    

Programma zaterdag 19 augustus

Team klasse wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

ZO-1

oefen Olympia 1 - RKAVV 1 12.30     oefen
ZO-2 oefen Olympia 2 - RKAVV 2 14.30     oefen
             
JO19 oefen ARC JO19-1 - RKAVV JO19-1 14.15     oefen
JO17 oefen ARC JO17-1 - RKAVV JO17-1 10.15     oefen
JO17 oefen RKAVV JO17-2 - ARC JO17-2 13.00 5  Michael Verhaar oefen
JO15 oefen ARC JO15-1 - RKAVV JO15-1 10.15     oefen
JO15 oefen RKAVV JO15-2 - ARC JO15-2 14.00 7  Antal van Loon oefen
JO13 oefen RKAVV JO13-1 - ARC JO13-1 09:00 7  Maurice Cats oefen
JO11 oefen RKAVV JO11-1/2 comb. - ARC JO11-2 (7x7) 10.00 10  Soerin Kalpoe oefen

   

Programma zondag 20 augustus

Team klasse toernooi aanvang veld  Scheidsrechter nummer

MO17-1

toernooi bij: Forum Sport 12.30       toernooi
MO15-1 toernooi bij: Forum Sport  08.50      toernooi
MO13-1 toernooi bij: Forum Sport 08.50     toernooi
MO11-1 toernooi bij: Forum Sport 11.40       toernooi
MO9-1 toernooi bij: Forum Sport 12.20     toernooi

   

Programma dinsdag 22 augustus

Team klasse wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

ZO-1

LVK RKAVV 1 - Forum Sport 1 20.00     1 R. Schul LVK
        assistent: Tj. de Vries  
        assistent: E. Wagter  
Zo-2 LVK RKAVV 2 - Forum Sport 2 20.00     7  V. Smedinga LVK

 

programma woensdag 23 augustus

Team klasse wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

JO17-1

oefen RCL JO17-1 - RKAVV JO17-1 19.30     oefen
JO17-2 oefen RKAVV JO17-2 - RCL JO17-2 20.00     5   oefen

 

Programma zaterdag 26 augustus

Team klasse wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

ZO-1

LVK Wilhelmus 1 of SEV 1 - RKAVV 1   (bij Wilhelmus) 16.30     LVK
Zo-2 LVK Wilhelmus 2 of SEV 2 - RKAVV 2   (bij Wilhelmus) 14.00     LVK
             
JO19-1 oefen Oranje Wit JO19 - RKAVV JO19 12:30     oefen
JO17-1 oefen RKAVV JO17-1 - Sportclub Monster NB-1 10.00       7 oefen
JO17-2 oefen Leidschenveen JO17-1 - RKAVV JO17-2  11.00     oefen
JO15-1 oefen RKAVV JO15-1 - VOC JO15-1 12:30   oefen
JO15-2 oefen sc Monster JO15-2 - RKAVV JO15-2 09.00     oefen
JO15-4 oefen RKAVV JO15-4 - OLIVEO JO15-5 14.30       7   oefen
JO13-1 oefen RKAVV JO13-1 - UVS JO13-1 10:15   oefen
JO13-2 oefen sc Monster JO13-3 - RKAVV JO13-2 10.00     oefen
JO12-1 oefen RKAVV JO12-1 - UVS JO13-2 12:00   oefen
JO12-2 oefen RKAVV JO12-2 - sc Monster JO13-5 10:00   oefen
JO11a oefen 6x6 RKAVV JO11a - ADO Den Haag JO10 10:15 10   oefen
JO11b oefen 6x6 RKAVV JO11b - ADO Den Haag JO10 10:15 10   oefen
JO11-1 oefen 7x7 RKAVV JO11-1 - DHC JO11-1 12:15 9   oefen
JO11-2 oefen 7x7 RKAVV JO11-2 - RCL JO11-2 09:00 9   oefen
JO11-4 oefen 7x7 sc Monster JO11-4 - RKAVV JO11-3 09.30     oefen
JO11-5 oefen 7x7 sc Monster JO11-5 - RKAVV JO11-4 09.30     oefen
JO10-1 oefen 7x7 ARC JO11-4 - RKAVV JO10-1 10.00     oefen
JO10-2 oefen Westlandia JO10-2 - RKAVV JO10-2 10.00     oefen
JO9-1 oefen 6x6 RKAVV JO9-1 - DHC JO9-1 11:30 10    oefen
JO9-2 oefen 6x6 RKAVV JO9-2 - DHC JO9-2 11:30 10    oefen
JO9-3 oefen 6x6 RKAVV JO9-3 - sc Monster JO9-4 09:00 10    oefen
JO8-1 oefen 6x6 RKAVV JO8 - DHC JO8 09:00 10    oefen
JO8/7 oefen onderling (tot 09:45 uur) 08:45 1   oefen
VR-1 oefen RKAVV VR-1 - vv Berkel VR-1 14.30 1   oefen
MO17-2 oefen RKAVV MO17-2 - BVCB MO17-2 10.00 5   oefen
MO13-1 oefen RKAVV MO13-1 - Forum Sport MO13-1 12.00 6   oefen
MO13-2 oefen RKAVV MO13-2 - Concordia JO13-9M 14.00 5   oefen
MO11-1 oefen RKAVV MO11-1 - Forum Sport MO11-1 10.00 9   oefen
MO11-2 oefen RKAVV MO11-2 - Forum Sport MO11-2 11.00 9   oefen

 

programma dinsdag 29 augustus

Team klasse wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

JO15-1

oefen ADO Den Haag JO14 - RKAVV JO15-1 19.30     oefen

   

Programma woensdag 30 augustus 

Team klasse wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

JO19

oefen RKAVV JO19-1 - RKDEO JO19-1 19.45     oefen
JO13 oefen Soccer Boys JO13-1 - RKAVV JO13-1 18.30     oefen
JO12 oefen RKAVV JO12-1 - Soccer Boys JO13-2 18.30     oefen
JO9-2 oefen ADO Den Haag JO8 - RKAVV JO9-2 17.00     oefen

 

Programma zaterdag 2 september

Team klasse wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

MO13-2

oefen BVCB MO13-1 - RKAVV MO13-2 10.00 oefen

 

Programma zondag 3 september 

Team klasse wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

ZO-2

B1600 Concordia 2 - RKAVV 2 11.30 20797
ZO-3 B1600 Boshuizen 2 - RKAVV 3 11.00     20958

 

Programma dinsdag 5 september 

Team klasse wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

ZO-2

oefen Nootdorp 2 - RKAVV 2 20.00     oefen

 

Programma donderdag 7 september

Team klasse wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer
ZO3 oefen RKAVV ZO3 - Blauw Zwart 2 20.00     oefen

 

Programma maandag 11 september

Team klasse wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

JO19-1

oefen RKAVV JO19-1 - Spijkenisse JO19-1 19.45      oefen

 

Programma woensdag 13 september

Team klasse wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

JO17-1

oefen RKAVV JO17-1 - Westlandia JO17-1 19.45      oefen
MO13-1 oefen RKAVV MO13-1 - ARC JO13-7M 18.30     oefen

   

Programma woensdag 27 september

Team klasse wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

JO13-1

oefen ADO Den Haag JO12 - RKAVV JO13-1 18.30      oefen

   

Programma dinsdag 3 oktober

Team klasse wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

JO19-1

oefen ADO Den Haag JO17 - RKAVV JO19-1 19.30     oefen

 

Programma woensdag 11 oktober

Team klasse wedstrijd aanvang veld  Scheidsrechter nummer

JO17-1

oefen sv Hoofddorp JO17-1 - RKAVV JO17-1 19.30     oefen