Hoofdsponsor

Twitter

Voorlopige indelingen JO8, JO9, JO10. JO11, JO12 en JO13

De voorlopige indelingen voor het seizoen 2017-2018 zijn bekend. Dit zijn de indelingen waarmee we de komende periode (mei/juni) aan de slag gaan. Let op! Er is niks definitiefs! Elke groep zal 1x per week trainen (zie trainingsschema). ''Oude'' teams kunnen eventueel ook nog trainen. Mocht dit gebeuren dan zal je huidige trainer dit met je communiceren. Bij vragen of opmerkingen over de voorlopige indelingen kan je je melden bij Walter van der Ham (Overige) of Stefan Duppen (Selectie). De voorlopige indelingen:

 

Selectie O13 Selectie O11 O9  
Woensdag 18.30-20.00 Veld 7 Donderdag 17.15-18.30 Veld 7 Woensdag 17.15-18.30 Veld 7
Start 10 mei Start 11 mei Start 10 mei
Justin van Rijswijk en Tom van Brecht en Robin Verhage en
Jonas Bloemen Petter van Pruijssen Rene Vader
Afmelden bij Justin: 06-11738668 Afmelden bij Tom: 06-48119368 Afmelden bij Robin: 06-46930481
           
1 Nieuwenbroek, Fairo 1 Holleman, Rick 1 Taha, Darjan
2 Rijswijk, Marijn van 2 Krijger, Iain 2 Jangbahadoer, Kyandro
3 Ferraris, Vittorio 3 Khoulani, Walid 3 Urdijon Nita, Jonky
4 Bethlehem, Boaz 4 Idrissi, Mohammed 4 Hazebroek, Thomas
5 Dhuique - Hein, Jolan 5 Idrissi, Abdoel 5 Dhuique- Hein, Joris
6 Boutahri, Oualid 6 The, Elliot 6 Ramnath, Rishan
7 Beune, Kay 7 Barao Matheu, Anyello 7 Vos, Mathijs (k)
8 Maharaj, Liam 8 Gijsbertsen, Niek (k) 8 Chukwuma, Jason
9 Ghali, Adel 9 Knoester, Dean 9 Omar, Robien
10 Leenders, David 10 Berg, Levi van den 10 Sahin, Ender
11 Hut, Kieran (k) 11 Polak, Mauro 11 Zanten, Kay van
12 Fluitman, Colin 12 Meer, Junior van der (k) 12 Vugt, Thijs van
13 Pruijssen, Milan van (k) 13 Lange, Cedric de 13 Lagraauw, Mereijn
14 Agyeman, Thibo 14 El Norabit, Youssef 14 Stegehuis, Amine
15 Ozen, Sinan 15 Fransz, Noah 15 Curiel, Jodrich
16 Deau den Turk 16 Canaydin, Aras 16 Jong, Sem de
        17 Jonker, Jasper
O13-2 Overige O11 18 Bouzambou, Younes
Woensdag 18.30-20.00 Veld 9 Dinsdag 17.00-18.00 Veld 7 19 Hodzic, Aro
Start woensdag 10 mei Start 9 mei 20 Rijn, Jack van
Michael den Harder  Natasha van Vliet en 21 Krens, Nick
    Rene van Blaricum 22 Henry Krul
1 Prins, Thijmen     23 Belbas, Saan
2 Nugteren, David 1 Heneman, Jesse 24 Larquinho Sobral, Semih
3 Dehue, Thomas 2 Ahidar, Youssef 25 La Rambelje, Semijns de
4 Ben Kaddour, Zakaria 3 El Yousoufi, Fariss 26 Koene, Floor
5 Piekeur Feliz, Willy 4 Aarabe, Wail 27 Leeuwen, Luuk van
6 Daouadi, Mohamed 5 Crump, Tijn    
7 Willems, Stijn 6 Wyssi, Yousif Al O8  
8 Konink, Ricardo de 7 Ben Dahman, Sala Edinne Woensdag 17.00-18.00 Veld 10
9 Shamdin, Mohammed 8 Hagjo, Amir Start 10 mei
10 Perinbanathan, Karisan 9 Wissen, Lex van Robin Verhage + Rene Vader
11 Akhiat, Nawfal 10 Kunz, Felix Afmelden bij Robin: 06-46930481
12 Noah Crump 11 Meer, Giovanny van der    
    12 Akhiat, Jamil 1 Sheikh Shouk, Mohamad
Selectie O12 13 Sivakumar, Elilan 2 Scoop, Jayden
Woensdag 18.30-20.00 Veld 7 14 Zandvliet, Gilan 3 Langeweg, Ayden
Start 10 mei 15 Schurink, Mitchel 4 Heijne, Tom
Danny van der Kolk     5 Toet, Bastiaan
Afmelden bij Danny: 0651118148 Selectie O10 6 Niggebrugge, Pieter
    Woensdag 17.15-18.30 Veld 7 7 Shaaban, Qays
1 Kesselaar, Bas Start 10 mei 8 Blokland, Sami
2 Danen, Romano Robin Verhage en Rene Vader 9 Hoekstra, Twan
3 Hiemstra, Jorg Afmelden bij Robin: 06-46930481 10 El Messaoudi, Rayen
4 Malfait, Felipe     11 Wyssi, Yassin Al
5 Overbeek Bloem, Jaivey 1 Olijhoek, Alec 12 Vishneuski, Gleb
6 Rondhuis, Joel 2 Willemsen, Troy 13 Khalil, Nassir
7 Babikier, Yousif 3 Meer, Jesaja van der 14 Akhiat, Rayan
8 Akkus, Baran 4 Koks, Wieger 15 Post, Benjamin
9 Es, Julian van 5 Mounadi, Adam 16 Coco,Yenno
10 Koster, Duuk 6 Niggebrugge, Willem 17 Reijdt, Job de
11 Beekhuizen, Dylan (K) 7 Meer, Owen van der 18 Akhiat, Younes
12 Hogsade, Nabil 8 Ahmed, Arie 19 Plas, Jaxon
13 Ahouch, Walid 9 Misri, Laas 20 Overbeek Bloem, Justin
14 Romé Verbugghe 10 Verhage, Djordy 21 Togni, Daniel
15 Cristiaan Hazebroek 11 Carolina, Charreno 22 Tokman, Sermiyan
  12 Berg, Ronan van den 23 Esseboom, Floris
Overige O12 13 Huijgen, Finn 24 Heemskerk, Imran
Maandag 18.00-19.00 Veld 7 14 Genemans, Joey 25 Kisoen, Jaim
Start 10 mei 15 Gaalen, Jeroen van 26 Hazebroek, Mattijs
Walter van der Ham 16 Schouten, Chris    
1 Taha, Darko 17 Hogsade, Ayuub    
2 Kamara, Morie 18 Noordermeer, Bryan    
3 Azahnoun, Sami 19 Alessia Zanoni    
4 Ahouch, Ayoub 20 Rennes, Angelo    
5 Banwari, Rupesh        
6 Berg, Jake van den        
7 Taouil, Sami Overige O10    
8 Quansah, Joshua Dinsdag 17.00-18.00 Veld 7    
9 Ellis, Gijs Start 9 mei    
10 Hassan, Sandi Natasha van Vliet en    
11 Vos, Noah Rene van Blaricum    
12 Mahmood Ameen, Saan        
13 Haidarzada, Alireze 1 Sharifi, Edris    
14 Sarkhel, Sarhoz 2 Rumling, Dante    
15 Simser, Birhat 3 Faisal, Fuad    
16 Stoffele, Jesse 4 Woude, Julian van der    
    5 Sebel, Damian    
    6 Ghoerbien, Ayash    
    7 Simons, Nino    
    8 Es, Sacha van    
    9 Maharaj, Sean    
    10 Perinbanathan, Chanu    
    11 Sindy, Dildar    
    12 Tung, Zhi En    
    13 Ghafouri,Hamza    

Hoofdsponsor jeugd

Activiteitenkalender

181x35 kalender